Let’s travel together.
sexvibe

Hakkımda

.hakkımdaMerhabalar,

3 Şubat 1979 Yılında İstanbul ‘ da doğup Laleli’ nin keyifli sokaklarında kuka,saklambaç, misket oynayarak büyüyen ,He-Man Taş Devri Voltran çizgi filmleri izleyip , pazar günleri western filmlerinden esinlenip kovboy olmaya özenen ,arkadaş ortamında mahalle maçlarının aranan ismi ,alman kalede baba olma yüzdesi en yüksek kişisi olarak çocukluktan çıkıp gençlik , askerlik ,evlilik , 2 çocuk derken 36 yaşına gelmiş , 40 a merdiven dayamış, halk arasında bilgisayarcı denilen mesleği icra ediyorum.

Kısa bir 80-90 lar nostaljisinden sonra ve şimdi geldiğimiz noktayı düşününce sürekli kendimizi geliştirmemiz ve yenilememiz gerekmekte. O yüzden devamlı bilginin peşinden koşmak , sürekli yeni bir şeyler öğrenmek bilgi havuzunu genişletmek haz veriyor bana.

Çalıştığım firma olan Pusula Bilgisayar’ da 8 senedir kurumsal müşterilerimize genel hatlarıyla , server , exchange, firewall, donanım , ve mobil konularında destek vermekteyim.

Fenerbahçe taraftarıyım ancak son yıllarda futboldaki erozyondan dolayı artık sıkı bir basketbol izleyicisi oldum. Özellikle  Euroleague konusunda da artık uzman sayılabilirim. Bu konuda da yazılarım olacaktır sitede elimden geldiğince.

Siyasetten uzak ama gündemi her zaman takip eden , pek tv izlemeyen , bilim kurgu ve mistik konularına meraklı , her zaman bilgiye aç bir birey olarak bana bahşedilen oksjjeni güzel bir şekilde kullanmaya çalışıyorum.

Masal gibi bir yaşamınız olması dileğiyle…

 

 

look at this website www.kirmiziyilan.com blowjob contest leads to cucumber insertions.