Let’s travel together.
sexvibe

Adım…

0 232

Ey bu ülkeyi yönetenler , kirli hesapların içinde olanlar . Bu bakışlara iyi bakın . Bu bakışları asla unutmayın. Bu bakışlar rüyalarınıza girecek kabuslar göreceksiniz. Bu çekeceklerinizin sadece başlangıcı. Belki farkında olamayacaksınız ama bu bakışların sahibine bu ufacık kıza bir bakın. Bakışları hiç de ufak bir kız çocuğu bakışına benzemiyor değil mi ? Hangi yüzle  hangi vicdanla başınızı yastığa koyup nasıl uyuyorsunuz nasıl nefes alabiliyorsunuz şaşıyorum demiyorum çünkü siz insan olamazsınız. Yok yere şehit olan bu insanların vebali her zaman üzerinizde olacak.

Bu çocuk bir daha babasıyla parka gidemeyecek, bir daha doğumgünü geldiğinde babam ne hediye alacak diye heyecanlanamayacak, bir daha babasının elini öpemeyecek bayram geldiğinde, bir daha kapı çaldığında kapıya baba diye koşarak açamayacak,bir daha babasına sarılıp ona güven veren kokusunu içine çekemeyecek , okul gösterisinde babası olamayacak , babasının kucağında uyuyakalamayacak , ne için!! Ne için söyleyin ya . Ben söyleyeyim kocaman bir hiç için. Bizler birkaç gün üzüldükten sonra unutup gideceğiz. Ya bu kızın ve bunun gibi yüzlerce binlerce çocuğun küçük yaşta omzuna binen büyük yük ? Günleri haftaları yılları babasız gelip geçecek.  Ne var ki kundaklarında kurşunlanan bebekler unutulduğu gibi bu da unutulacak. Yine dolar kaç para olmuş Euro kaç lira olmuş, petrolün varil fiyatı düşmüş , Fenerbahçe gençlerbirliğini niye yenememiş, survivorda merve hasana şöyle demiş, acun melisayı diskalifiye etmiş, galatasarayın penaltısı verilmemiş şampiyon olmaları engelleniyormuş, x parti lideri y partisi liderine şerefsiz demiş  leri konuşacağız .

Şu an İstanbul’ da bile güvende olamayan , gittikçe iç savaşa sürüklenen bir ülkeye döndük. Bizler kalabalık diye avm ye gitmekten korkarken , askerlerimiz attığı her adımda her an patlayabilecek bir mayın , uzaktan patlatılan bir patlayıcıya aldırmadan adım atıyorlar korkusuzca. Belki atacağı o son adım hayatına mal olacak . Belki o attığı son adım bir daha kızını görememeye mal olacak.  Onlar korkmadan adımlarını atıyorlar. Bir adım da siz atın artık yeter.  Ama siz adımlarınızı işinize geldiğiniz gibi atıyorsunuz. Çocuklarınızı göndermedğiniz asker ocağına gariban çocuklarını gönderip kirli siyasetinize alet ediyorsunuz. Bunu artık  aklı biraz çalışan sıradan bir vatandaş bile bilmekte.  Başbakanlığınız batsın , başkanlığınız batsın ,cahilliğiniz batsın emi.

Ey ismi lazım değil  muhalefet partilerinin liderleri . Kaç yüz defa daha seçim yenilgisi almanız gerekiyor yakamızdan düşmeniz için . Hiç mi onurunuz yok. Hiç mi biraz da olsa gururunuz yok. Bırakın artık Allah aşkına bırakın gidin. Bu millet sizi istemiyor .  Hiçbirşey yapamıyorsunuz bırakıp giderek bir iyilik yapın bize. Alternatif liderler çıksın . Yeni yüzler yeni heyecanlar görelim. Bunlar olmasa kime vereceğiz oyumuzu diyenlerden kurtulalım . Ama neden bırakmıyorsunuz .Eminim ki hepiniz çok gururlu onurlu ve şereflisiniz.  Geriye bir tek seçenek kalıyor. Siz orada oturmuyorsunuz , OTURTULUYORSUNUZ.  Son kullanma tarihiniz geldiği zaman da yerinize yetiştirilen yeni birisi gelecek. Yıllardır eziliyorsunuz seçim sonuçlarında. Toplamınız ilk defa bu sene iktidar partisine yetişti. İnsanda biraz utanma olur ben bu işi yapamıyorum ya da halk beni istemiyor diyip bırakıp gidersiniz. Lidersiz girse partileriniz aynı oyları alır zaten. Eğer kukla değilseniz bırakın gidin yeni insanların önün ü açın . Yapışmayın yeter.  Hiçbir partiye sempati duymuyorum . Adam akıllı , Amerika menşeili olmayan bir lider çıksın hangi parti olursa olsun ben o partili olacağım . Hoş öyle bir şey olmayacak onu da biliyorum . Herşey bir tiyatro , liderlerimizi iz seçmiyoruz seçtiriliyoruz.

Aklımda o kadar çok şey var ki konuyla ilgili toparlayıp yazmakta zorlanıyorum bazen.  O kadar karmaşık ki . Bu işin içinde dış güçler , iç hainler, kuklalar, bundan nemalananlar bir sürü uzantısı var ve  her biri başlı başına bir kitap konusu.  Nesillerin değişmesiyle beraber düşünce yapısı da değişmekte.Zaman zaman gündeydoğudaki olaylar hakkında face de çıkan haberlerin altına yazılan yorumları takip etmekteyim de. Zaten düşünce olarak çoktan bölünmüş bir ülkeyiz . Ben şahsen bu sorunun çözüleceğini zannetmiyorum. Bu ülkeye ikinci bir Atatürk gibi bir lider lazım. O da çok zor. Geçim derdinden sonra geriye kalırsa bizim derdimiz fener,Galatasaray,acun, ben bilmem eşim bilir, yazın o burasını açmış, o onun yengesine atlamış lar olacak her zaman. Bizlere bu empoze edildi ve yerleştirildi. Düşünmeyen , yorum yapamayan , kaba kuvvetin üstün geldiği , kimin kime gücü yeterse olduğu, saygısız, bilinçsiz bir toplum olduk.  Benim işim olsun da ne olursa olsun diyenlerden olduk

Atmadığınız her adımda atılan adımlar mayın olarak patlıyor. Atmadığınız her adımda umutlar ölüyor. Çocukların ailelerin abilerin ablaların hayatları kararıyor.  Yeni polis olmuş ,dairesinde bir yer yatağı ve bir vantilatör olan gencin umutlarını öldürüyorsunuz. Yaşam hakkını elinden alıyorsunuz. Bu savaşı durdurun . Ne pahasına olursa olsun….

Sen üzülme diyeceğim Elif çocuk, hayallerini sürdür diyeceğim ama en azından benim yüzüm yok be çocuk. Ahmet komiser.. Mekanın cennet olsun abi. Sen ve diğer şehitlerimiz rahat uyuyun diyeceğim ama uzun bir zaman zor görünüyor.  İnsanlığından utanmayanlar insan olanları utandırıyor.

Kötülerin dünyası . Elbette soyunuz kuruyacak. Burada olmasa bile diğer tarafta görüşürüz.

…………….

 

Ben Ahmet Çamur!
Sıfatım polis,rütbem komiserdi…
Görevim halkın huzurunu sağlamaktı..
Yer ise Şemdinli..
Vatandaşın yoluna hendek kazan,huzur bozan teröristlere müdahale etmek için gittim..
Gittim ve huzuru bozulmasın istediğim vatandaşların evlerinden ateş açıldığını gördüm…
Üç kurşun isabet etti vücuduma..
Ve ben her yediğim kurşunda bir kızımın adını sayıkladım..
Yüzüm toprağa değdiğindeyse âşık olduğum kadının;yani eşimin…

Ben Ahmet Çamur!
Soyadımın Çamur olması sizi yanıltmasın..
Çamurlaşmadım hiç,mertçe vuruştum..
Nereden bilebilirdim ki,perdelerin arkasından kahpe kurşunların gelebileceğini..

Ben Ahmet Çamur!
Rütbem komiserdi.
Bundan gayrı rütbem ŞEHİT!
Şehadetime sevinirken,gamsızlığınıza üzülüyorum…
Ben Ahmet Çamur!
Rütbem ŞEHİT!
Üç cimcimem yetim!
Vatan öksüz!

Mezarıma geleceklere sesleniyorum;
İstediğiniz kadar su dökün toprağıma çamurlaşmayacak.
Çamurlaşmadım zira hiç hayatımda…

Kalın sağlıcakla..
Ben gidiyorum;
Vücuduma üç kurşun alıp
Sizlere üç yetim bırakıyorum…
Ben Ahmet Çamur!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

look at this website www.kirmiziyilan.com blowjob contest leads to cucumber insertions.