Let’s travel together.
sexvibe

Corona Virüs

0 496

2019 yılı aralık ayı ortalarında Çin’in Wuhan kentinde ufak ufak corona salgın haberleri çıkmaya başladı dünya yeni yılı karşılamaya hazırlanırken açıkçası pek de kimsenin önemsediğini sanmıyorum .Başımıza gelmeden anlaşılmadığnı bir kez daha tecrübe ettik.

Zaten neredeyse 3 aydır bu corona virüsü ile ilgili yoğun bir bilgi bombardımanına tutulduğumuzdan dolayı artık herkes ne yapması ve ne yapmaması gerektiğini bilmekte. Bu yazıyı yazmamdaki amaç kendi tarihime bir not düşmektir aslında. Yoksa burada ahkam kesmek haddime değil.

Bu corona virüs salgını aslında birçok şeyi tokat gibi yüzümüze çarptı diyebilirim.Hayatın akışına koşturmasına o kadar kaptırdık ki kendimizi
, yaşamı doğayı , sevdiklerimizi unuttuk ve doğa bize bir durun dedi belki de. Bir soluklanın .. Hepimizi eve tıkarak gerçeklerle yüzleştirdi.

Çok sevdiğim bir söz vardır, başlangıcı olan herşey biter. Önemli olan bu bitme sürecine kadar neler yaptığımız. Bir keresinde yine bir yerde okumuştum; bir gün sokakta son defa saklambaç oynadık evlerimize gittik ama o oynadığımız saklambaçın son saklambaçımız olduğunu bilmiyorduk.Aynı şekilde devam edersek, bir gün son topumuzu oynadık, son defa sevdiğimiz birine sarıldık gibi uzar gider. Ama işin kötü tarafı onun son olduğunu bilmiyor oluşumuz.

Şimdi sokağa çıkma yasağı konuşuluyor 3 hafta gibi bir süre. Uzun bir süre gerçekten ama yapılması gerekiyorsa yapılacak. Sadece belirsizlik ürkütüyor , geriyor. Sokağa çıkma yasağında nasıl davranacağımızı , acil ihtiyaçlarda nasıl dışarı çıkılacağı gibi Bu salgının önünü kesmek için mutlaka yapılması gerekecek diye düşünüyorum. 16 mart itibariyle henüz bir sokağa çıkma yasağı ilan edilmedi ama kendi tahminim birkaç güne açıklanır diye düşünüyorum.

Yine de açıklama beklemeden herkes mutlaka olabildiğince evde kalmalı, aman ben çıkarsam ne olacak dememeli, bir kişi bir kişidir denmeli ve bu virüsü elbirliğiyle yok edeceğimize inanmalıyız.

Neler olacak neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz derken IMF’ nin corona virüsü için 1 trilyon dolar ayırdığı bilgisi cep telefonu ekranıma bilgi olarak düştü, tek dileğim en hafif şekilde bütün dünyanın bir an önce bunu atlatması.

Sağlıcakla kalın..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

look at this website www.kirmiziyilan.com blowjob contest leads to cucumber insertions.