Let’s travel together.
sexvibe

LVIV’ E NEDEN GİDİLİR ?

0 667

 

LVIV’ E NEDEN GİDİLİR

sorusuna cevap olarak Lviv ile ilgili yazılarıma devam ediyorum. Bu yazımda da neden Lvive’e gitmeliyim sorusuna yorumlarla birlikte cevaplar vermeye çalışacağım.

Ukrayna ile ilgili önyargıları kırmamız gerektiğini düşünüyorum artık. Ukrayna denilince akla ilk kadın/kız/cinsellik gelmesini çok üzücü buluyorum. Burası da gayet medeni bir Avrupa ülkesi, hatta yüzölçüm olarak Avrupa’nın en büyüğü. Son yıllarda yaptıkları yatırımlarla tarım alanındaki gelişmelerle ekonomisini de oldukça düzeltti. Son 1 yılda dolar karşısında değer kazanan tek para birimi Ukrayna Grivnasıdır, hem de %15 olarak. Keza , bizim para birimimiz de son yıllarda oldukça değer kaybetti grivnaya karşı. Bundan 3-4 sene önce 1 tl 10 grivna yaparken şimdi sadece 4 tl ye denk geliyor. Şuraya bağlayacağım , önceden ucuz diye çok rağbet gören bu ülkeye ucuz diye gitmek artık ilk sırada değil. Pahalı da değil ama Türkiye ile kafa kafaya geldi diyebilirim..

LVİV’E GİTMEK İÇİN SEBEPLER

O zaman Lviv’e neden gidilir ? Şehir mimarisine ilgi duyuyorsanız görüp görebileceğiniz en güzel şehirlerden birisidir Lviv. Binaların çoğu orjinalliğini korumakta , sokaklarında gezerken hayran hayran kafanızı bir sağa bir sola çevirmekten alıkoyamıyorsunuz. Birçok binada motifler süslemeler ince el işçiliklerini görmeniz mümkün ve bu birçok yerde korunmuş günümüze kadar.
Keza aynı şekilde Avrupa’nın en eski opera binası bu şehirde bulunuyor. Tam opera binasının orada yaz mevsiminde bütün gün panayır şeklinde sağlı sollu irili ufaklı

bir çok mobil dükkan kuruluyor ve burası oldukça eğlenceli hal alıyor.

Burada birçok mekan konsept mekandır. Örnek verecek olursak daha önceki yazımda belirttiğim üzere Et ve Adalet işkence temalı bir et restaurantıdır. Bir yandan yemeğinizi yerken bir yandan da çeşitli şovları izlersiniz. Yine konsept bir bar olan sado mazo bar oldukça değişiktir konsept itibariyle. Şöyle ki bir yandan içkinizi yudumlarken etrafınızda dolaşan garsonlardan kırbaç darbesi yiyebilirsiniz sırtınıza 🙂 Bir yandan da sado mazoyu deneyimlemek isteyen çiftleri burada canlı izleyebilirsiniz, bir biz tanesine denk geldik linki hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Menüden istediğiniz sado mazo kombinini seçip burada kendinize uygulattırabiliyorsunuz. Eşi, sevgilisi ile gelenler burada değişik bir deneyim yaşayabilirler. İnsanlar o kadar rahat ki buna tamamen eğlence olarak bakıyorlar. Bu arada mekana girişte ve çıkışta birer kırbaç darbesi alıyorsunuz o garanti 🙂

Konsept mekan o kadar çok ki hepsini burada yazmakla bitmez , son olarak yine Rynok meydanda bulunan Coffee Manufacturer konsept mekana en güzel örneklerden biri.

Bir örnek daha verirsek menüsü olmayan ve yediğiniz içtiklerinizle ilgili hesap sırasında pazarlık ediyorsunuz 🙂 Artık ödeyeceğiniz hesap pazarlık gücünüze kalmış.

Konsept mekanlar buraya gelip görmek için sebeplerden en başlarda bulunuyor. Daha 32 katlık saat kulesi, kış tatili için Bukovel, buralardan bahsetmedim. Lafın özü buraya eşinizle kız arkadaşınızla gönül rahatlığıyla gelip bu harika küçük şehirde çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Fiyatların çok pahalı olmaması, ulaşımın kolay olması ,kimlikle(biraz havalanında zahmet çekilse de) gelinebilmesi burayı öne çıkaran diğer unsurlar.

LVİV’E NE ZAMAN GİDİLİR ?

Hala yemek içmek çok pahalı değil ama seneye ne olur bilinmez. Lviv kruvasanı , vişne likörü , lezzetli etleri , kahvesi, çikolota ve bira fabrikası ,konsept mekanlarıyla burası ömürde 2 kere gelinmeyi hakeden bir şehir bence. Eğer gitmeyenler varsa tl daha da değer kaybetmeden mutlaka gidin görün gezin derim.
Lviv’ e ne zaman gidilir diye sorarsanız, bence en uygun aylar mayıs veya haziran. Kasım ayında gittik oldukça soğuktu, pek keyif vermiyo açıkçası, ama aralık ayında yani noelde şehrin oldukça güzel olduğunu öğrendik. Kışı seviyorsanız, kar noel süslemeler ışıl ışıl ortamlar cezbediyorsa kışın noelde haftasonu kaçılabilir buraya diye düşünüyorum.

Artık her şeyin çabuk tüketilebilir olduğu bir dönemde ve daha doğrusu bedeni ve maddi zevklerin ön planda olduğu bir hayat tarzı şu an tepede olsa da , Lviv’ de ruhunuzu okşayan bir şeylerin olduğunu göreceğinizi düşünüyorum.

Evet dikkat etmişsinizdir hiç kadın olayından bahsetmedim. Bu düşünceyi aklınızdan çıkarın , bütün bir ülkeye yoll muamelesi yapmaktan vazgeçin. Hayal kırıklığına uğrayıp sonra buraya dönünce abartılı hikayeler uyduruyorsunuz. Yapmayın. Gidin gezin keyfini çıkarın..Lviv’e neden gidilir sorusuna bir nebze de olsa cevap vermeye çalıştım. Lviv’de ne yeriz ne içeriz derseniz de Lviv’de ne yenir yazısına geçebilirsiniz

Şimdiden iyi eğlenceler herkese, başka bir yazıda görüşmek üzere…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

look at this website www.kirmiziyilan.com blowjob contest leads to cucumber insertions.