Let’s travel together.
sexvibe

La Casa De Papel

4 356

Son yıllarda sürekli kendini tekrar eden hollywood filmleri , vasatı aşamayan Avrupa sineması ile beraber  küfürlü komedi filmi çekmekten öreye gidemeyen Türk Sinema sektörü birleşince ben de dahil olmak üzere insanlar artık dizilere yönelmeye başladı uzun süreden beri . Bu doğrultuda yakın zamanda bir kaç dizi izleme şansım oldu bu modern çağdaki vakitsizliklere rağmen .  Yazmaya değer bulduğum ise La Casa De Papel oldu. İsmi de ayrı bir karizma yahu 🙂 Sanırım darphane soygunu anlamına geliyor ispanyolcada.

Aslında haksızlık etmeden Dark dizisi de kendine özgür bir apayrı havası var o da tam puan aldı benden ama bu dizi daha bir sardı herşeyiyle. Şehir isimleri , müzikler, çav bella ve elbette Profesör.. Harika bir oyunculuk la kendini hayran bıraktı bana ama bir çok kişi için de öyle olduğundan hiç şüphem yok.

Gelelim La Casa de Papel nasıl bir dizi sorusuna.Fazla spoiler vermeden ana hatlarla diziye değinmek gerekirse; klasik banka soygunlarından farklı olarak bu sefer br darphane soyuluyor ancak soyguncu arkadaşların bir fikri var bu konuda. Biz soymaya gelmedik kendi paramızı basıp gideceğiz 🙂 Evet baktığınız zaman yanlışlık payı yok tabii ama illegal sonuç olarak.  Karakterlerin şehir isimleri kullanması değişik bir ambians yaratmakta ve bir kaç bölüm sonra o şehir isimlerine öyle alışıyor ki karakterle olduça özdeşleşiyor .

Çok kısa bir zaman dilimini anlatsa da bu zaman dilimini çok güzel işliyorlar , kusursuz bir plan , hep bir adım önde olmalar , süpriz olaylar, aşklar ve çav bella…

Jenerik şarkısı ve 1.sezonun son bölümünde Profesör ile Berlin ‘ in beraber söylediği çav bella tek kelime ile harika.Dünyayı kurtaran sıkıcı süper kahraman filmlerinden sıkıldıysanız  sizleri Dark ve La Casa de Papel izlemeye davet ediyorum.

4 Yorumlar
 1. Ercan GÜNEŞ diyor

  Yaklaşık 1,5 sene sonra, sonunda yeni bir yazı geldi! 😀

  1. Faruk Kaleli diyor

   Zaman çok çabuk geçiyor 🙂

 2. Ayşenur diyor

  Harika bir dizi! Bende izliyorum. 🙂

  1. Faruk Kaleli diyor

   Daha üstüne başka dizi izleyemedim 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

look at this website www.kirmiziyilan.com blowjob contest leads to cucumber insertions.