Let’s travel together.
sexvibe

Bosna Hersek’te saklı Cennet -Prokosko Gölü

0 689

İlk hedefimiz daha pek keşfedilmemiş adına vlog dahi çekilmemiş Prokosko Köyü oldu. Youtube da tanıtıcı birkaç video bulabilirsiniz ama en ayrıntılı şekilde bizim Uğur Şahin arkadaşımın başarılı anlatımıyla bizim vlogumuzda bulabiliyor olacaksınız. Videomuz hazır olunca bu yazının hemen altında bulabileceksiniz. Prokosko Gölü (Prokosko Lake) olarak google mapsten bulabilirsiniz rotanızı. Saraybosna’ ya yaklaşık 2 saat uzaklıkta. Ancak 1 saate yakın bir bölümünü taşlı topraklı bir yoldan tangur tungur gidiyorsunuz haberiniz olsun. Yine burda bir uyarı yapayım, araç kiralayıp buraya gelecekseniz normal bir binek araç değil de en azından dacia duster ( 4×2) bir araçla buraya gelmenizi öneririm. Biz gittik mi gittik o yolu seat ibiza ile ama dediğim gibi o tarz bir araç daha iyi olacaktır. Çünkü yol hakikaten bozuk köy yolundan kötü . İnanılmaz bir manzara eşliğinde ormanların içinden geçerek gidiyorsunuz. Karşınızda karlı dağlar ve birazdan oralardan geçiyor olacaksınız. Mayıs ayında yer yer karlar vardı ama yollarda değil. Karadenizden bile daha yeşil olduğunu iddia ediyorum öyle güzel yerlerden geçeceksiniz. Birkaç resim bırakacağım sizin için. Onun dışında daha çok resim için instagram @farukaleli dan takip edebilirsiniz.
Açıkçası hem daha yaz mevsiminin tam gelmemiş olmasından, hem de gittiğimizde tam olarak neyle karşılaşacağımız bilmediğimizden giderken uzayan o yol ( 10-20 km hızla) acaba değecek mi bu yolu gittiğime dedirtiyor. Size de dedirtir ama yılmayın gidin, görün, kesinlikle değiyor. Ne olacak ki güzel bir doğa göreceğim değer mi ki düşüncesi esnasında o son düzlüğü çıkıp Prokosko Gölünü tepeden gören yere geldiğinizde nutkunuz tutulacak ve bir anda o acaba düşüncesi inanılmaz bir hızla iyi ki gelmişime dönüyor olacak. Yani burası nasıl anlatılır ki bilemiyorum. Resim koysam o da çok ifade edemiyor mutlaka görülmeli bir yer. Bir daha ömrünüzde öyle bir yer göremeyeceğinizden eminim. Öğrendiğimize göre orası bir yayla köyü, ve gittiğimizde gerek ramazan ayı olması gerekse havaların tam ısınmamasından dolayı çok tenha idi. Ama hiç farketmez böyle daha güzel, size özel gibi hissediyorsunuz, rahat rahat fotonuzu videonuzu çekiyorsunuz. Drone sahipleri varsa buraya mutlaka dronelarınızı getirmelisiniz. Buraya 1 gününüzü ayırmalısınız yolu da hesap ederek. Buyrun aşağıda muhteşem Prokosko Gölü manzaraları. Ölmeden önce mutlaka ama mutlaka gelinmesi görülmesi gereken bir yer.

Siz bir yandan eşsiz Prokosko görüntülerini izlerken , Bosna’ da ne yerim ne içen diyenleri Bosna Yeme İçme yazıma alayım.

Bosna Hersek Yeme İçme

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

look at this website www.kirmiziyilan.com blowjob contest leads to cucumber insertions.